top of page

Ankara Balıkesirliler Derneği Olarak Balıkesir'e Çıkarma Yaptık

 

 

Ankara Balıkesirliler Derneği Yönetimi olarak yeni Valimize hayırlı olsun demek, tanışmak, Derneğimizin adını daha çok duyurmak, İlimizdeki, hemşehrilerimizle ilişkilerimizi geliştirmek, ortak hareket zeminini arttırmak amacıyla Yönetim Kurulu'ndan müsait olup gelebilen  arkadaşlarla Balıkesir'e giderek birçok ziyaretlerde bulunduk, görüşmeler yaptık. 

 

 Vali Mustafa YAMAN' a hayırlı olsun dileklerimizi ilettik, Dernek plaketi sunduk. Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip UĞUR 'u da ziyaret ederek  çalışmalarında kolaylıklar diledik. Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof.Dr. Sayın Kerim ÖZDEMİR'i de kutladık, başarı dileklerimizi ilettik.

 

İlimizin İş camiasının sayıkı kuruluşları Balıkesir Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ticaret Borsası ,BASİAD , Esnaf ve  Sanatkarlar Odası  ile Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti  'ni  da ziyaret ederek  her zaman  hemşehriler olarak birarada olduğumuzu belirttik,  destek ve güvenleri için teşekkürlerimizi ilettik. Yöneticilerimiz , İşadamlarımız da çalışmalarımızı memnuniyetle izlediklerini belirterek her  zaman desteğe hazır olduklarını vurguladılar. 

 

Ankara'ya gelen tüm hemşehrilerimizi  mutlaka Balıkesirliler Evi'ne uğramaya davet ettik.

 

Selam ve saygılarla

 

Balıkesirliler Derneği/ANKARA

 

 

bottom of page