BALIKESİRLİLER ATA’NIN HUZURUNDAYDI


Başkent’te yaşayan Balıkesirliler her 6 Eylül’de olduğu gibi dün yine Anıtkabir’deydi    ANKARA Balıkesirliler Derneği’nin her 6 Eylül’de gelenek haline getirdiği Anıtkabir ziyareti bu 6 Eylül’de de devam etti. Servet Camgöz Başkanlığı’ndaki dernek yöneticileri ve üyeleri, 6 Eylül Balıkesir’in düşman işgalinden kurtuluş gününde Anıtkabir’de Atatürk’ün huzurundaydı.  Dernek Başkanı Servet Camgöz, Anıtkabir ziyaretiyle ilgili şu bilgileri verdi: “Ankara’da Balıkesirliler’in tek mekanı, güçlü sesi Ankara Balıkesirliler Derneği olarak her yıl 6 Eylüllerde yaptığımız gibi Balıkesir’i temsilen bu kurtuluşu sağlayan Ulu Atamıza ve silah arkadaşlarına şükranlarımızı resmi törenle sunduk, çelengimizi bıraktık. Korona tedbirleri kapsamında azami dikkat ve az sayıda katılımla gerçekleşti. 6 Eylül bu yıl Pazar gününe denk gelmesi ve Pazar günü tören yapılmaması nedeniyle bu yıla özgü 5 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirdik. Çelengimizi sunduk, saygı duruşunda bulunduk, Şeref defterine duygularımızı yazdık. Tüm Balıkesirimiz adına şükranlarımızı sunduk. Ruhun şad olsun ATAM. Kurtuluşunun 98. yılı kutlu olsun güzel Balıkesirimiz.”

Başkent’te yaşayan Balıkesirliler her 6 Eylül’de olduğu gibi dün yine Anıtkabir’deydi


ANKARA Balıkesirliler Derneği’nin her 6 Eylül’de gelenek haline getirdiği Anıtkabir ziyareti bu 6 Eylül’de de devam etti. Servet Camgöz Başkanlığı’ndaki dernek yöneticileri ve üyeleri, 6 Eylül Balıkesir’in düşman işgalinden kurtuluş gününde Anıtkabir’de Atatürk’ün huzurundaydı.

Dernek Başkanı Servet Camgöz, Anıtkabir ziyaretiyle ilgili şu bilgileri verdi: “Ankara’da Balıkesirliler’in tek mekanı, güçlü sesi Ankara Balıkesirliler Derneği olarak her yıl 6 Eylüllerde yaptığımız gibi Balıkesir’i temsilen bu kurtuluşu sağlayan Ulu Atamıza ve silah arkadaşlarına şükranlarımızı resmi törenle sunduk, çelengimizi bıraktık. Korona tedbirleri kapsamında azami dikkat ve az sayıda katılımla gerçekleşti. 6 Eylül bu yıl Pazar gününe denk gelmesi ve Pazar günü tören yapılmaması nedeniyle bu yıla özgü 5 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirdik. Çelengimizi sunduk, saygı duruşunda bulunduk, Şeref defterine duygularımızı yazdık. Tüm Balıkesirimiz adına şükranlarımızı sunduk. Ruhun şad olsun ATAM. Kurtuluşunun 98. yılı kutlu olsun güzel Balıkesirimiz.”


Son Haberler
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Arşiv